Jelle genomineerd als sporttalent 2012 op de Lelystadse Sportverkiezing

Jelle Plomp is genomineerd als sporttalent 2012 in de gemeente Lelystad. Op vrijdagavond 11 januari 2013 worden de winnaars bekend gemaakt tijdens de Lelystadse Sportverkiezingen 2012 in het Agora Theater, te Lelystad. De toegang tot de feestelijke en sportieve verkiezingsavond in de Agora is gratis. Belangstellenden zijn vanaf 19.00 uur van harte welkom, de verkiezingen beginnen om 20.00 uur.

De genomineerden in de categorie sporttalent zijn:

Dylan Reede (American Football)
Jelle Plomp (Taekwondo)
Marco Uppelschoten (Wedstrijdzwemmen)

Permanente koppeling naar dit artikel: https://www.taekwondoverenigingalmere.nl/jelle-genomineerd-als-sporttalent-2012-op-de-lelystadse-sportverkiezing/

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.